02 januára, 2015

XXIV. Majstrovstvá okresu Prievidza v športovom lezení 2014

Už v dobre známom termíne 26. decembra sa konali v poradí XXIV. Majstrovstvá okresu Prievidza v športovom lezení. Zúčastnilo sa ich 46 pretekárov zo siedmych horolezeckých klubov z toho siedmy neregistrovaný pretekári zo štyroch miest Slovenska. Štartovalo sa v štyroch kategóriách (juniorky/juniori, ženy/muži). Všetci pretekári absolvovali semifinálovú cestu na základe ktorej štartovali vo finálovej ceste v opačnom poradí. Semifinálovú cestu topoval len jeden pretekár Ján Mlinárik z Prievidze štartujúci za klub HK Rozlomity Košice. Jančimu sa podarilo najďalej zaliezť aj vo finálovej ceste a tým si upevnil celkové víťazstvo XXIV. ročníku Majstrovstiev okresu Prievidza v športovom lezení. Na druhom mieste skončil Stano Fakla z Alpinklubu Prievidza, ktorý sa stal majstrom okresu Prievidza pre rok 2014. Tretie miesto obsadil domáci pretekár z HK Baník Prievidza Roman Kučera.


                                                                                     Jano Mlinárik topuje semifinálovú cestu

                                                                                            Tomáš Černák vo finálovej ceste


Celkové poradie:


1. Ján Mlinárik HK Rozlomity Košice muži 34 Top 36
2 Stano Fakla Alpinklub Prievidza muži 34 - 35 +
3. Roman Kučera HK Baník Prievidza muži 33 33 +
4. Tomáš Černák HK Baník Prievidza muži 30 33 +
5 Peter Kuric HK Prometeus Handlová juniori 27 33
6 Tomáš Urban HK Baník Prievidza muži 27 33 -
7 Jakub Kubovič HK Prometeus Handlová muži 28 31 -
8 Maťo Urban HK Horec Liptovský Mikuláš muži 32 27 +
9 Peter Matejíček HK James Žiar nad Hronom junior 28 - 27 +
10. Ján Krchňavý HK Baník Prievidza junior 28 - 27 +
11. Václav Magdina Slávia Zvolen muži 28 - 27 +
12. Michal Eperješi Košice muži 28 - 27 +
13. Marek Balej HK Baník Prievidza juniori 27 + 27 +
14 Michal Král HK Baník Prievidza muži 23 27 +
15. Andrej Harak HK Prometeus Handlová muži 27 27 +
16. Ľubica Zubáľová HK Prometeus Handlová  ženy 26 + 27 +
17. Martin Minárik HK Prometeus Handlová juniori 27 + 27
18. Matej Koštialik HK Banik Prievidza muži 24 - 27
19. Juraj Sloboda Alpinklub Prievidza muži 24 - 27
20. Ivan Kollárik Prievidza muži 23 27
21. Lýdia Baranovičová HK Prometeus Handlová juniorky 26 - 27 -
22. Iva Senčáková HK Baník Prievidza ženy 24 + 27 -
23. Jakub Oravec HK Baník Prievidza junior 24 - 27 -
24. Ivan Bartoš HK Baník Prievidza muži 24 - 27 -
25. Veronika Matejíčková HK James Žiar nad Hronom juniorky 23 - 27-
26. Emma Schniererová HK Prometeus Handlová juniorky 24 + 25 -
27. Viktor Kaniansky HK Baník Prievidza juniori 24 25-
28. Jozef Volkov HK Banik Prievidza muži 24 23
29. Laura Šebestová HK Prometeus Handlová juniorky 24 - 23
30. Matúš Eperješi Košice juniori 22 18 -
31. Alexandra Beňadiková HK James Žiar nad Hronom juniorky 22 18 -
32. Tomáš Benko Alpinklub Prievidza muži 23 - 18 -
33. Lukas Mendel HK Baník Prievidza juniori 22 + 16
34. Laura Belicová Alpinklub Prievidza juniorky 21 15 +
35. Silvia Diveky HK Banik Prievidza ženy 23 - 15
36. Romana Trepáčová HK Prometeus Handlová juniorky 22 + 15
37. Monika Jankovičová HK Baník Prievidza juniorky 19 - 15
38. Martin Kohút HK Prometeus Handlová junior 12 + 12
39. Hana Sujová Podzámčok juniorky 16 9
Marek Radovský HK Prometeus Handlová muži 26 + 0
Kristína Vindišová HK Baník Prievidza ženy 26 - 0
Luboš Machata HK Baník Prievidza muži 26 - 0
Karolína Gelatičová Alpinklub Prievidza ženy 24 - 0
Stanislava Pravdová Prievidza ženy 21 0
Daniel Bajzík Bystričany muži 21 - 0
Jakub Hrádel Bystričany muži 20 0

Víťazi jednotlivých kategórii:

Výsledky - muži 
Poradie Meno a priezvisko Klub semifinale finále
1. Ján Mlinárik HK Rozlomity Košice 34 Top 36
2. Stano Fakla Alpinklub Prievidza 34 - 35 +
3. Roman Kučera HK Baník Prievidza 33 33 +
Výsledky - ženy      
Poradie Meno a priezvisko Klub seminále Finále
1. Ľubica Zubáľová HK Prometeus Handlová 26 + 27 +
2. Iva Senčáková HK Baník Prievidza 24 + 27 -
3. Silvia Diveky HK Banik Prievidza 23 - 15
Výsledky - juniori 
Poradie Meno a priezvisko Klub semifinále finále
1. Peter Kuric HK Prometeus Handlová 27 33
2. Ján Krchňavý HK Baník Prievidza 28 - 27 +
3. Peter Matejíček HK James Žiar nad Hronom 28 - 27 +

Výsledky - juniorky           
Poradie Meno a priezvisko Klub semifinále finále
1. Lýdia Baranovičová HK Prometeus Handlová 26 - 27  -
2. Veronika Matejíčková HK James Žiar nad Hronom 23 - 27-
3. Emma Schniererová HK Prometeus Handlová 24 + 25 -



 
o poradí v kategórii juniori rozhodlo až zhybovanie 


                                                                  všetci víťazi jednotlivých kategórii


                                          Stano Fakla - majster okresu Prievidza v športovom lezení



Poďakovanie patrí pretekárom za účasť, organizátorom za prípravu pretekov a hlavne sponzorom :


SSE - Stredoslovenská energetika
predajňa CAMP v Prievidzi

Žiadne komentáre:

Traverz Hrádok

Na tomto linku je zaujímavé videjko, odporúčam pozrieť. https://www.youtube.com/watch? v=Aa-A6bEzPmY